Головна
Реєстрація
Вхід
Вівторок
14.05.2024
15:02
Вітаю Вас Гість | RSS
Сайт Мельничук Людмили Василівни,

вчителя креслення і трудового навчання


Меню сайту

Категорії розділу
Мої файли [0]
Науково-методична діяльність [20]
Педагогічна діяльність [48]
Позаурочна діяльність [11]
Виховна робота [7]
Методичне об'єднання [15]
Класний керівник [4]
Робота з обдарованими дітьми [3]

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 Каталог файлів 
Головна » Файли » Педагогічна діяльність

Урок трудового навчання у 7-у класі: "Поняття про моду, стиль"
[ Викачати з сервера (12.46 Mb) ] 24.12.2016, 18:50

Мета: ознайомитися з поняттям мода; особливостями класичного, ділового, спортивного і романтичного стилів; розвивати почуття міри та прекрасного; формувати індивідуальні смаки; виховувати естетичні та художні смаки.

Тип уроку: урок-презентація проектів.

Обладнання: колективні та індивідуальні презентації проектів; «Мода»; «Стилі  моди»; «Мода і в’язані вироби»; кольорові олівці, фломастери,  папір

Структура уроку

  1. Організаційний етап
  2. Етап підготовки учнів до активного засвоєння знань
  3. Етап засвоєння нових знань.
  4. Практична робота
  5. Етап інформації учнів про домашнє завдання й інструктаж з його виконання.

 

 

                                        Хід уроку

  1.  Організаційний етап

II. Етап підготовки учнів до активного засвоєння знань

Сьогоднішня тема не лишить байдужим жодного.          

Із раннього дитинства нас цікавить питання моди. Маленькі модниці крутяться перед дзеркалом, бажаючи побачити там щось неповторне і обов’язково неперевершене. Ми підростаємо, міняються інтереси і вподобання, та бажання бути модною, неповторною, індивідуальною-незмінне. Та лиш у підлітковому віці воно настільки велике, що дуже часто, коли дівчинка дивиться в дзеркало, їй здається, що вона не красива (починають розвиватися комплекси,або ж надумані вади дівчата стараються компенсувати фарбами чи модним одягом).

 

Мотивація пізнавальної діяльності.

      Чи достатньо у нас знань, аби виразити свою індивідуальність та неповторність і при цьому виглядати модно?

    ( Оголошення теми та мети уроку.)

 

  1. Етап засвоєння нових знань.

Технологічна картка уроку (додаток 1)

1.Представлення колективних та індивідуальних презентацій проектів:

  1. «Мода»                   (Левчук. Н)           
  2. «Стилі  моди»;                (Тачинська.І)     
  3. «Мода і в’язані вироби»;                 (Боровська. Н)

.         

 

 

 

 

2.Робота з таблицею

Стиль

Ознаки стилю

1)

 

2)

 

3)

 

4)

 

          3.Вправа «Відкритий лист»

 Завдання: учні висловлюють своє враження від модного одягу і ставлення до нього.

Запитання для обговорення:

  • Моє ставлення до моди.
  • З якого віку слід одягатися модно?
  • Які ознаки того, що дівчинка одягнена модно?
  • Чи можна модно одягатись до школи?
  1. Практична робота

Робота над створенням ескізу проектованого виробу

  1.   високі естетичні та якісні показники ;
  2.   вибір повинен реалізуватися ;
  3.   відповідність виробу індивідуальними особливості;

(Під час практичної роботи вчитель надає індивідуальні консультації)

 

Підсумки практичної роботи

    Аналіз виконаної роботи.

    Виявлення недоліків.

    Визначення кращих робіт.

  1. Етап інформації учнів про домашнє завдання й інструктаж з його виконання.
  • Підготувати матеріал (нитки для в’язання шарфа).
  • Висловити своє ставлення до однієї із тем.
  • Створити презентацію «Сучасна мода» (за бажанням).
Категорія: Педагогічна діяльність | Додав: sasha-str | Теги: трудове навчання, мода, стиль, Мельничук Л.В.
Переглядів: 170 | Завантажень: 6 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar

Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту
  • Луцька ЗОШ №13
  • МОН України
  • Управління освіти
  • Луцька міська рада

  • Copyright sasha-str © 2024
    uCoz